Zbiorniki na gnojowicę

Zbiorniki do magazynowania gnojowicy znajdują zastosowanie zarówno w małych jak i dużych gospodarstwach rolnych. 

W naszej ofercie znajdą Państwo monolityczne zbiorniki żelbetowe o pojemności od 31 mdo 10 000 m3, opcjonalnie ze stropem żelbetowym lub otwarte.

Budowa zbiorników przebiega w oparciu o innowacyjny i specjalnie skonstruowany system szalunków stalowych, który gwarantuje najwyższy poziom szczelności.

więcej ››

Biogazownie rolnicze

Wykorzystanie energii odnawialnej jest nie tylko trendem, ale jest konieczne z ekologicznego i ekonomicznego punktu widzenia. Jest także efektywnym sposobem zagospodarowania odpadów roślinnych i zwierzęcych w gospodarstwie rolnym. Biogazownia to stałe i pewne źródło dodatkowych dochodów w gospodarstwie.

Wykonujemy zbiorniki fermentacyjne, fermentacji wtórnej oraz końcowe magazynowe. Z nami budowa biogazowni będzie łatwym i przyjemnym przedsięwzięciem.

więcej ››

Zbiorniki nawozów płynnych

Płynny nawóz szybko wnika w glebę, ma wysoką przyswajalność składników odżywczych przez rośliny w ich fazie wzrostu i stymuluje specyficzne dla roślin mechanizmy obronne. W związku z tymi zaletami, nawożenie pól uprawnych ciekłym nawozem staje się coraz bardziej popularne. WOLF System oferuje optymalne zbiorniki do magazynowania nawozów płynnych takich jak np. RSM.

więcej ››

ZBIORNIKI dla rolnictwa

Nasze pięćdziesięcioletnie doświadczenie oraz doskonała kadra pracownicza gwarantuje Państwu, że budowane przez naszą firmę zbiorniki na gnojowicę to magazyny najwyższej jakości spełniające wszystkie niezbędne normy dotyczące stosowanych materiałów budowlanych. Ponadto nasza firma posiada unikalny system szalunku zapewniający maksymalną stabilność i szczelność konstrukcji, bez konieczności stosowania kotew ściennych i elementów dystansowych do mocowania szalunków. To sprawia, że wznoszone przez nas zbiorniki na gnojowicę posiadają najwyższy poziom szczelności dzięki czemu mogą być bezpiecznie użytkowane.

Behälterbau