ZBIORNIKI ŻELBETOWE

Doświadczenie i najwyższa jakość 

Ponad 50 lat doświadczenia w branży i około 6000 cylindrycznych zbiorników na koncie - WOLF System to czołowy wykonawca zbiorników żelbetowych w Europie. Oferowane przez nas zbiorniki mają szerokie zastosowanie - od zbiorników na gnojowicę, poprzez zbiorniki dla biogazowni oraz silosy wieżowe na wióry, trociny i zrębki drzewne, aż po zbiorniki dla oczyszczalni ścieków. Ich dostępne objętości obejmują zakres od 31 m³ do aż 10 000 m³. Dysponujemy doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą, dzięki którym wykonujemy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie – od projektowania zbiorników żelbetowych po ich budowę.

 

Projektowanie zbiorników monolitycznych - Wolf System

EKONOMIA dzięki statyce

Wykonujemy zbiorniki i obliczenia statyczne dla nich zmieniając średnicę wewnętrzną co 50 cm. Umożliwia to szybkie i ekonomiczne opracowanie projektu dla Państwa inwestycji

System szalunkowy dla zbiorników lanych - Wolf System

SYSTEM SZALUNKOWY - elastyczny i wszechstronny

Poprzez wieloletnie zastosowanie w najtrudniejszych warunkach dowiodły swojej doskonałości. Stały rozwój, innowacja i dopasowanie pozwala firmie Wolf System sprostać wysokim wymaganiom. Perfekcyjnie przygotowany system usztywniający gwarantuje okrągły kształt zbiorników.

ZBIORNIKI DLA ROLNICTWA

Gwarancja jakości

Pozycja międzynarodowego lidera budownictwa dla rolnictwa, jaką zajmuje WOLF System, to gwarancja, że budowane przez nas zbiorniki na gnojowicę są obiektami najwyższej jakości, spełniającymi wszystkie niezbędne normy dla zastosowanych materiałów budowlanych. Wznoszone przez nas zbiorniki lane posiadają najwyższy poziom szczelności i są bezpieczne w użytkowaniu.

Projektowanie zbiorników rolniczych 

Dysponując doświadczoną kadrą i specjalistycznym oprogramowaniem do projektowania zbiorników dla rolnictwa, mamy możliwość szybkiego i niezawodnego opracowania statyki. Jako firma z wieloletnim stażem cieszymy się renomą kompetentnego i elastycznego partnera w projektowaniu zbiorników.

Budowa zbiorników rolniczych

Opatentowane i wyprodukowane przez WOLF System specjalne szalunki dowiodły swojej doskonałej jakości podczas wieloletniego stosowania przy budowie zbiorników rolniczych na gnojowicę i dla biogazowni nawet w najtrudniejszych warunkach. Wykorzystywany przez nas wysokiej jakości żelbet jest niezawodnym i  ekonomicznym rozwiązaniem dla budowy zbiorników rolniczych.

Typy zbiorników rolniczych:

na gnojowicę, biogazownie, zbiorniki nawozów płynnych.

ZBIORNIKI PRZEMYSŁOWE

Opatentowany system dla maksymalnej szczelności

Zbiorniki przemysłowe przeznaczone są do magazynowania substancji płynnych w zakładach przemysłowych, zakładach przetwórstwa, oczyszczalniach ścieków oraz biogazowniach. Stabilny system bezściągowych szalunków stalowych zapewnia maksymalną szczelność zbiorników. Z kolei wysokiej klasy materiały użyte do ich budowy gwarantują wytrzymałość i odporność na szkodliwe działanie magazynowanych w nich produktów.

Projektowanie zbiorników przemysłowych

Naszą siłą jest kadra wykwalifikowanych specjalistów, którzy pomagają Klientom dobrać najlepsze rozwiązania na etapie planowania budowy zbiorników. Zaprojektowane następnie w precyzyjny i ekonomiczny sposób zbiorniki przemysłowe zapewniają funkcjonalność każdego obiektu.

Budowa zbiorników przemysłowych

Filarem sukcesu naszych zbiorników jest wysokiej jakości szalunek WOLF System, który nie posiada kotew łączących, dzięki czemu zapewnia maksymalną szczelność budowanych zbiorników przemysłowych. Dodatkowym atutem naszych szalunków jest ich elastyczność w dopasowaniu grubości oraz wysokości ścian. Przy budowie zbiorników przemysłowych wykorzystujemy szalunki w przedziale średnicy od 4,5 do 50 metrów.

SILOSY ROLNICZE

Elastyczny partner dla Twojej inwestycji

Stabilne i solidne – takie właśnie są silosy rolnicze WOLF System. Stosowanie autorskich rozwiązań konstrukcyjnych pozwala nam na swobodne dopasowanie silosu na kiszonkę do wyjątkowych potrzeb każdego gospodarstwa.

Projektowanie silosów rolniczych

Nasz dział projektowy specjalizuje się w doborze rozwiązań konstrukcyjnych oraz zabezpieczeń dla obiektów przeznaczonych do składowania materiałów o specyficznych wymaganiach. Najważniejszymi wyznacznikami podczas projektowania silosów rolniczych są ich ekonomiczność oraz precyzja, osiągane przy jednoczesnym przestrzeganiu wszystkich europejskich i polskich norm bezpieczeństwa.

Budowa silosów rolniczych

WOLF System buduje silosy rolnicze jako monolityczne ściany żelbetowe w zakresie od 2,0 do 4,0 metrów wysokości. Płyta denna silosu może zostać wykonana również jako płyta żelbetowa w przypadku silosów na kiszonkę dla bydła lub jako płyta asfaltowa w przypadku silosów dla biogazowni.

Typy silosów:

silosy na kiszonkę, silosy na ziarno