WOLF Grupa – Innowacyjność ma przyszłość

Od ponad 50. lat grupa WOLF funkcjonuje na terenie całej Europy w tym od ponad 25 lat w Polsce. Grupa WOLF rozwinęła się w międzynarodowy koncern budowlany, który jest wiarygodnym partnerem dla inwestorów prywatnych i publicznych. Jesteśmy liderem budowy domów prefabrykowanych, budynków komercyjnych i przemysłowych, konstrukcji stalowych oraz budynków rolniczych w tym zbiorników żelbetowych. Drewno, stal, beton i wyrafinowane kombinacje materiałowe umożliwiają ekonomiczne rozwiązania, dostosowane do indywidualnych wymagań.

Jesteśmy partnerem dla małych i dużych inwestycji budowlanych
Grupa WOLF oferuje szeroki zakres współpracy. Budując dom, biurowiec czy ogromny zbiornik zawsze działamy według najwyższych standardów budowlanych.

Europejski zasięg działania
Siedziby koncernu mieszczą się w Scharnstein w Austrii oraz w Osterhofen na terenie Niemiec, oprócz tego działają 23 regionalne biura w 20 krajach. W Polsce siedziba zlokalizowana jest w Siemianowicach Śląskich obok Katowic. Polska fabryka domów obsługuje inwestycje w Polsce i na terenie całej Europy. Grupa WOLF zatrudnia ponad 2700 pracowników.

Zawsze w czołówce
Ciągły rozwój i doskonalenie, a także nowoczesne zakłady produkcyjne sterowane komputerowo pozwalają na bardzo precyzyjną i ekonomiczną produkcję. W ten sposób możemy osiągnąć wysoki stopień prefabrykacji, a tym samym skrócić czas montażu domu na placu budowy, zapewniając niezmiennie wysoki standard jakości.