BUDYNEK KOMUNALNY - Budynki do wspólnego życia

Buduj z nami duże doświadczenie w projektowaniu i realizacji budynków komunalnych dla administracji, edukacji, kultury, sportu lub wydarzeń.

Niezależnie od tego, czy chodzi o domy kultury, budynki straży pożarnej, hale wielofunkcyjne i sale spotkań, centra zbiórki odpadów czy recyklingu: dzięki naszemu dużemu doświadczeniu w budownictwie komunalnym wykonanym z betonu, stali lub drewna, możemy łatwo zrealizować Twoje pomysły.

Zminimalizuj koszty dzięki własnemu wkładowi!
Określ zakres usług z naszych elastycznych etapów rozbudowy i połącz własne lub zewnętrzne usługi z usługami WOLF System. Doświadczeni menedżerowie projektów dla budynków komunalnych są lokalnymi kontaktami i koordynują wszelkie interfejsy między usługami wewnętrznymi a pracami stron trzecich. Maksymalna prefabrykacja maszyny gwarantuje najwyższą jakość przy najszybszym możliwym procesie budowy.

Zaufaj naszemu doświadczeniu w planowanym budynku komunalnym!

BUDOWA - szybka jak straż pożarna

Dzięki naszej szerokiej gamie produktów możemy z łatwością spełnić wszystkie wymagania straży pożarnej. Drzwi szybkobieżne są tak samo częścią naszego repertuaru, jak pomieszczenia socjalne i szatnie.

Dowiedz się o zaletach naszej drewnianej konstrukcji panelowej

MAGAZYNY - do wszystkich zastosowań

Oferujemy pojemniki otwarte i zamknięte oraz pojemniki masowe jako hala samochodowa, do przechowywania materiałów budowlanych i żwiru lub jako hala wielofunkcyjna.

DREWNO - materiał odporny na korozję

Sól podlega zwiększonym wymaganiom ze względu na naprężenia chemiczne i mechaniczne na konstrukcji, dachu, ścianie, bramach i podłodze. Wykonujemy hale solne z wysokiej jakości i trwałych materiałów.

HOLZTAFELBAU - najwyższa klasa ekologiczna i budowlana

Nasze ponad 50-letnie doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym stanowi podstawę specjalnych projektów w budownictwie szkolnym i przedszkolnym. Cenimy naturalne materiały budowlane i dobry klimat wewnętrzny.

Dowiedz się o zaletach naszej drewnianej konstrukcji panelowej

KOMPLETNE PLANOWANIE w koncepcji i szczegółach

Nasz wewnętrzny zespół architektów, inżynierów i planistów specjalistycznych zapewnia, że Twoje planowanie jest zgodne z przepisami w zakresie bezpieczeństwa pracy, ochrony przeciwpożarowej, izolacji cieplnej i przepisów budowlanych. Właściwe planowanie stanowi podstawę udanego projektu.