Hale logistyczne – funkcjonalne i  ekonomiczne

Funkcjonalny obiekt magazynowy charakteryzuje się małą liczbą słupów pośrednich, przemyślanym doborem materiałów, optymalną temperaturą wewnętrzną i maksymalnym wykorzystaniem powierzchni użytkowej. Hale WOLF System spełniają każde z tych założeń.

Nasz elastyczny system pozwala na łatwe dostosowanie konstrukcji do wymagań użytkowych branży logistycznej. Duże rozpiętości z możliwie najmniejszą ilością słupów wewnętrznych umożliwia ją optymalne wykorzystanie przestrzeni składowania.

Wygładzona powierzchnia posadzki betonowej zapewnia sprawny ruch wózków widłowych. Szczelne ocieplenie budynku zmniejsza koszty utrzymywania wymaganej temperatury składowania. Budownictwo systemowe gwarantuje doskonałą jakość elementów konstrukcyjnych oraz krótszy czas budowy przy równoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen.

Projekty hal systemowych dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.

WOLF System - silny partner dla branży logistycznej!

SANDWICH - standard w budownictwie komercyjnym

Płyty warstwowe i pokrycia dachowe umożliwiają ekonomiczne budynki o wysokim standardzie izolacji.

Hale stalowe z okładziną warstwową są optymalnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw komercyjnych. Niskie koszty budowy i dobra izolacja termiczna podkreślają ekonomiczność systemu.

atrakcyjna architektonicznie, bezpieczna w systemie 

Dachy wielorowkowe przekonują niskim minimalnym nachyleniem dachu

Aby utrzymać niską wysokość attyki, wykonywane są dachy wielorowkowe o nachyleniu dachu 2%. Oferujemy różne konstrukcje dachowe z foliami lub zadaszenie na rąbek stojący w połączeniu z warstwami izolacyjnymi z PIR lub wełny mineralnej.

BUDOWA PANELU DREWNIANEGO - idealna do biur i pomieszczeń socjalnych

Drewniane ściany konstrukcyjne z panelami oferują wiele zalet w zakresie standardu izolacji i różnorodności możliwych zewnętrznych okładzin ściennych.

Konstrukcja przekonuje wysokim stopniem prefabrykacji, umożliwiając w ten sposób bardzo szybki postęp budowy. Nasze ściany, dachy i sufity mają europejską aprobatę techniczną o sprawdzonych wartościach izolacyjności cieplnej, akustycznej i przeciwpożarowej.

STEEL | DREWNO | BETON - decydujemy indywidualnie

Nasze szerokie kompetencje we wszystkich materiałach umożliwiają nam wybór najbardziej sensownej i ekonomicznej konstrukcji indywidualnie dla Państwa projektu budowlanego.

KONSTRUKCJE STALOWE - oszczędne i delikatne

System WOLF jest jedną z najpotężniejszych firm w europejskim przemyśle konstrukcji stalowych. Każdego roku około 30 000 ton stali przetwarzanych jest na terenie Osterhofen. Niezależnie od tego, czy chodzi o linearne systemy nośne, czy o skomplikowane struktury przestrzenne, WOLF System wytwarza wszelkiego rodzaju konstrukcje stalowe na zautomatyzowanych liniach produkcyjnych sterowanych CNC.

KONSTRUKCJE DREWNIANE - ekologiczne i stabilne

Jako specjalista w dziedzinie konstrukcji drewnianych, WOLF System produkuje i przetwarza szeroką gamę drewnianych produktów budowlanych. Kompleksowe konstrukcje inżynieryjne dla hali bez kolumn są tak samo częścią zakresu usług, jak wysoce izolowane drewniane konstrukcje ścienne do budowy domów i biur.

KONSTRUKCJE BETONOWE - fundamenty, firewalle i elementy specjalne

Betonowa konstrukcja uzupełnia nasz asortyment. Niezależnie od tego, czy konstrukcje prefabrykowane, fundamenty punktowe czy skomplikowane projekty powłok. Nasi wykwalifikowani technicy tworzą stabilne podbudowy dla Twojego budynku.

KONFIGURATOR WOLF HALL

Stwórz wymarzoną salę i poproś o niezobowiązującą ofertę.

Niezależnie od tego, czy hala produkcyjna czy magazyn: nasz konfigurator hal pozwala na dowolną konfigurację hali. Wybierz spośród różnych okładzin ściennych, pokryć dachowych i różnych akcesoriów.

AKCESORIA I INNOWACJE - mamy odpowiednie rozwiązanie

W naszej szerokiej gamie produktów znajdziesz wszystkie elementy potrzebne do hali targowej.

LIGHT i AIR - zapewniamy przyjemne warunki pracy

Świetliki i świetliki dachowe to idealne połączenie ekspozycji, wentylacji i oddymiania. W zależności od standardu izolacji, oprawy dachowe są wykonane z wielowarstwowych arkuszy poliwęglanowych i, jeśli jest to wymagane, uzupełnione o łopatki wentylatora lub systemy odprowadzania dymu i ciepła.

DRZWI, BRAMY I OKNA - różnorodność funkcji i wzornictwa

Oferujemy różnorodne otwory ścienne z różnymi dodatkami technicznymi. Drzwi z kontrolą dostępu, oknami z systemem ochrony przed włamaniem lub w pełni automatycznymi systemami bramowymi: mamy produkt spełniający Twoje wymagania.

SPINNANKER - fundament bez betonu

Spinnanker jest nowatorskim systemem kotwienia gruntu, który pozwala na tymczasowe lub trwałe zamocowanie konstrukcji i zarządzanie bez betonu lub innych spoiw. Składa się z okrągłej, odpornej na korozję żeliwnej płyty kotwiącej przymocowanej do podłogi za pomocą gwintowanych prętów 6 (typ VI) lub 12 (typ XII) (standardowo o długości od 2 do 6 metrów).

 

Dowiedz się o następujących tematach: