Hale przemysłowe - budynki magazynowe i produkcyjne

Planują Państwo budowę funkcjonalnego obiektu przemysłowego z zachowaniem zasad ergonomii i zapewnieniem płynności procesów produkcyjnych?

Jesteśmy firmą wykonawczą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie budowy obiektów magazynowych i produkcyjnych w tym biur, pomieszczeń administracyjnych i socjalnych.

Wspólnie opracowujemy całościową koncepcję uwzględniając aspekt ekonomiczny, przepisy prawne i indywidualne życzenia i potrzeby klienta.

Dla części biurowych, administracyjnych i socjalnych dysponujemy prefabrykowanymi elementami ściennymi. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i wieloletniego doświadczenia.

 

Okładzina z płyt warstwowych - standard w budownictwie przemysłowym

Okładziny ścienne i pokrycia dachowe z płyty warstwowej pozwalają na osiągnięcie budynków o wysokim standardzie izolacyjności i są optymalnym rozwiązaniem dla hal przemysłowych. Niskie koszty budowy i dobra izolacja termiczna wpływają na efektywność systemu.

Prefabrykaty drewniane - idealne do biur lub pomieszczeń socjalnych

Ściany z gotowych elementów drewnianych pozwalają na osiągnięciem doskonałych parametrów cieplnych oraz na szeroki wybór okładzin zewnętrznych.

Technologia budowy przekonuje wysokim stopniem prefabrykacji, dzięki czemu możliwy jest szybki postęp robót budowlanych.

Nasze przegrody posiadają europejską aprobatę techniczną z przebadanymi parametrami w zakresie izolacji termicznej, izolacji akustycznej i ochrony przeciwpożarowej.

Stal, drewno, beton – rodzaj konstrukcji wybieramy w oparciu o indywidualny projekt

Nasze bogate doświadczenie pozwala nam na wybór najbardziej ekonomicznej i dopasowanej konstrukcji dla Państwa projektu. 

 

Konstrukcje stalowe

Wolf System należy do największych europejskich zakładów z branży budownictwa stalowego. W naszym nowoczesnym zakładzie produkcyjnym obrabianych jest ponad 30 000 ton konstrukcji stalowych rocznie.

Dzięki zautomatyzowanej produkcji możemy wytwarzać nie tylko proste konstrukcje nośne, ale również wiele konstrukcji specjalnych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Konstrukcje drewniane – ekologiczne i trwałe

Wolf System jako specjalista od konstrukcji drewnianych produkuje i przetwarza szerokie spektrum produktów drewnianych, do których należą zarówno skomplikowane konstrukcje inżynierskie dla hal, jak też prefabrykowane drewniane elementy ścian i stropów dla budownictwa mieszkalnego i biurowego.

Konstrukcje betonowe – fundamenty, ściany oddzielenia przeciwpożarowego i konstrukcje specjalne

Betonowe elementy konstrukcyjne są dopełnieniem naszej bogatej oferty. Oferujemy betonowe konstrukcje prefabrykowane, fundamenty liniowe (ławy) i punktowe (stopy), a także skomplikowane konstrukcje szalunkowe. Nasi doświadczeni i profesjonalni montażyści sprostają wszystkim wyzwaniom.