UJEŻDŻALNIE – idealna przestrzeń dla właścicieli i ich koni

Budowa ujeżdżalni nie jest łatwym zadaniem i wymaga partnera, który zadba o każdy szczegół. Podczas planowania firma WOLF System kładzie szczególny nacisk na to, aby spełnić wszystkie wymagania klienta.

 

Budowane dla Państwa ujeżdżalnie zostaną  zaprojektowane przez nasz doświadczony zespół tak, aby spełniały wszystkie wymogi i pasowały najlepiej do państwa potrzeb. Ujeżdżalnie wykonywane są w różnych wymiarach turniejowych. Mogą być ocieplane bądź nie. Elewację wykonujemy wg Państwa życzenia tak, aby jak najlepiej komponowała się z otoczeniem. Począwszy od fasady otynkowanej po drewnianą okładzinę, we wszystkich możliwych kombinacjach i elewacje z płyt warstwowych. Dla klientów, którzy stawiają na elegancję i prestiż obiektu stosujemy również drewniane podbitki dachowe wewnątrz obiektu jeździeckiego. Takie rozwiązanie ujmuje elegancją i estetyką wykonania.

Budowane przez firmę Wolf System ujeżdżalnie zapewniają komfort i bezpieczeństwo zarówno dla zwierząt jak i ludzi. Nasze ujeżdżalnie są doskonałym rozwiązaniem do celów turniejowych, treningowych oraz nauki jazdy konnej.

Mogą się Państwo przekonać sami! Zachęcamy do zapoznania się z indywidualnymi projektami ujeżdżalni z ostatnich lat.